Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Максим Лісогор зустрівся з активом Урізької сільської ради

Максим Лісогор зустрівся з активом Урізької сільської ради

Автор: admin2 от 16-03-2016, 15:23
 (голосів: 1)

Максим Лісогор зустрівся з активом Урізької сільської ради15 березня голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з активом Урізької сільської ради. Зустріч відбулася у місцевій школі.

Серед проблемних питань, про які йшлося — потреба в ремонті Винниківської амбулаторії та забезпечення її санітарним автомобілем (той, що був, віддали на потреби армії); необхідність заміни котлів та відкриття додаткової дошкільної групи в Урізькому НВК, ремонт підлоги у місцевому Народному домі тощо.

В зустрічі взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, який зупинився на питанні незадовільного стану довкілля на території сільської ради та наголосив, що для того, щоб в селах було чисто, недостатньо лише місячника благоустрою. Порядок треба підтримувати постійно. Ефективною є виховна робота серед школярів, які своїм прикладом змусять дорослих вести себе цивілізовано і не засмічувати довкілля.

Депутат районної ради Роман Садлівський висловив побажання активізувати спортивно-масову роботу серед молоді села, задіявши для цього спортзал місцевої школи.

Голова райдержадміністрації відповів на запитання присутніх, назвав пріоритетні завдання, над якими працює керівництво району спільно з місцевими радами. Одне з питань — децентралізація влади. Максим Лісогор запросив присутніх до активного діалогу та напрацювання спільної обґрунтованої пропозиції для вироблення найбільш прийнятного варіанту об'єднання для населених пунктів Урізької сільської ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua