Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Держлісагенство України підтримало нове Положення про реалізацію деревини: перевагу надаватимуть місцевим деревообробникам

Держлісагенство України підтримало нове Положення про реалізацію деревини: перевагу надаватимуть місцевим деревообробникам

Автор: admin1 от 11-03-2016, 14:24
 (голосів: 0)

Держлісагенство України підтримало нове Положення про реалізацію деревини: перевагу надаватимуть місцевим деревообробникамГолова Державного агентства лісових ресурсів України Олександр Ковальчук підтримав Положення про порядок реалізації необробленої деревини. Про це повідомив Голова Львівської ОДА Олег Синютка за результатами їх зустрічі, яка відбулась у четвер, 10 березня у Києві.
"Якщо це Положення затвердять – усі лісокористувачі постачатимуть сировину на аукціонні торги, де її у рівних умовах зможуть придбати зацікавлені підприємці, - наголосив очільник Львівщини. - Також це дасть змогу перш за все забезпечити сировиною переробні підприємства області".
До кінця березня його планують направити до Кабінету Міністрів України для затвердження відповідною Постановою.
Нагадаємо, що згадане Положення розробили спільними зусиллями представників Державного агентства лісових ресурсів України, підприємницького середовища та громадських експертів. Також для його удосконалення провели кілька круглих столів.
Положення фактично регулює порядок реалізації усієї необробленої деревини, заготовленої підприємствами, які здійснюють її заготівлю як постійні користувачі лісових ресурсів. Також регулює організацію та проведення аукціонних торгів та порядок оформлення договорів купівлі-продажу.
Але головна зміна полягає у тому, що аукціони проводяться у два етапи. У першому візьмуть участь деревообробники, які зареєстровані на території області. Другий етап торгів передбачає участь усіх резидентів України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua