Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщиною зацікавилися індійські бізнесмени та інвестори

Львівщиною зацікавилися індійські бізнесмени та інвестори

Автор: admin1 от 11-03-2016, 11:11
 (голосів: 0)

Львівщиною зацікавилися індійські бізнесмени та інвесториІндійська бізнес делегація завітає на Львівщину у травні цього року. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Індійської Республіки в Україні Маноджом Кумаром Бхарті, яка відбулася у п’ятницю, 11 березня.
За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Індійської Республіки в Україні, під час зустрічей з бізнес-делегацією, передусім, йтиметься про співробітництво в IT- сфері, галузі деревообробки та виробництво рослинної олії.
Окрім цього, сьогодні сторони поспілкувалися щодо співпраці у військово-промисловій сфері та машинобудуванні. Зокрема, керівник області запропонував індійській делегації розглянути можливості Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, Львівського бронетанкового заводу, Стрийського вагоноремонтного заводу та корпорації "Електрон".
Також присутні обговорили можливості втілення спільних інфраструктурних проектів та залучення індійських туристів на Львівщину.
Окрім цього, Надзвичайний і Повноважний Посол Індійської Республіки зазначив, що слід інформувати про вищі навчальні заклади Львівщини. Це допоможе залучити якнайбільше індійських студентів, які зацікавлені у якісній освіті.
Водночас Манодж Кумар Бхарті повідомив, що у Львові відбудуться Дні індійської культури.
Підсумовуючи, Надзвичайний і Повноважний Посол Індійської Республіки зазначив, що він призначений на цю посаду нещодавно і висловив сподівання на активніший розвиток двосторонніх взаємин.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua