Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В Попелях в приміщенні сільської ради освячено новий актовий зал

В Попелях в приміщенні сільської ради освячено новий актовий зал

Автор: admin1 от 11-03-2016, 10:34
 (голосів: 0)

В Попелях в приміщенні сільської ради освячено новий актовий залНещодавно у селі Попелях відбулося відкриття актового залу в приміщенні адмінбудинку сільської ради. Освятив приміщення і поблагословив присутніх о. Андрій Якубів.

Свято пройшло по-родинному тепло - слова вдячності звучали на адресу всіх, хто надав фінансову, матеріальну допомогу та приклав власних зусиль для того, щоб збулася давняя мрія. Особлива подяка сільському голові Тарасу Біликівському. Участь у заході взяв заступник голови районної ради Володимир Стецівка, В Попелях в приміщенні сільської ради освячено новий актовий залякий, привітав усіх присутніх та наголосив на важливості співпраці районної ради, райдержадміністрації, місцевої влади і громади села. Також з вітальним словом до присутніх звернувся депутат районної ради Степан Костів, який своєю багато допоміг наблизити цей урочистий момент.

Завершився захід цікавою концертною програмою приуроченою до 202-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка у виконанні школярів Попелівського НВК та народного чоловічого вокального ансамблю «Ясени». Глядачі насолодилися вишуканою атмосферою актового залу та відчули себе відвідувачами справжнього театру.

В Попелях в приміщенні сільської ради освячено новий актовий зал
В Попелях в приміщенні сільської ради освячено новий актовий зал
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua