Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівська ОДА та спілка журналістів підтримають комунальні ЗМІ у роздержавленні

Львівська ОДА та спілка журналістів підтримають комунальні ЗМІ у роздержавленні

Автор: admin1 от 4-03-2016, 16:07
 (голосів: 0)

Львівська ОДА та спілка журналістів підтримають комунальні ЗМІ у роздержавленніПро роздержавлення, а також підтримку комунальних ЗМІ йшлось на зустрічі редакторів комунальних газет та керівництва департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.
Зустріч відбулась у четвер, 3 березня, в обласному осередку Спілки журналістів України.
На переконання учасників дискусії, засоби масової інформації матимуть більшу довіру та підтримку читачів, лише ставши по-справжньому незалежними. Аби подолати труднощі на шляху до цієї "незалежності", редакціям комунальних газет у процесі роздержавлення допомагатимуть спілка журналістів та облдержадміністрація.
"На 2016 рік ми розробили програму підтримки у розмірі 400 тисяч гривень. Її отримають ті видання, які приймуть рішення про роздержавлення у першій хвилі, тобто до 31 березня, - розповіла т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Марія Вагіла. - Щодо засобів масової інформації, котрі проходитимуть процедуру перереєстрації у 2017 та 2018 роках, то вони теж не залишаться без фінансової підтримки".
На зустрічі також резюмували, що місцева преса повинна співпрацювати із держадміністраціями у своїх містах та районах та вчитися заробляти кошти самостійно.
До слова, Спілка журналістів України також напрацювала "Дорожню карту", у котрій розписані чіткі кроки для процедури роздержавлення. Карта доступна на веб-сайті: www.nsju.org.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua