Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Управління водного господарства звертається до сільських та селищних голів

Управління водного господарства звертається до сільських та селищних голів

Автор: admin1 от 4-03-2016, 12:49
 (голосів: 0)

Управління водного господарства звертається до сільських та селищних голівКонтроль  щодо організації на адміністративних територіях процедури передачі безгосподарних ГТС в комунальну власність покладено на голів райдержадміністрацій та міських голів міст обласного значення, голів сільських і селищних рад – таке рішення було прийнято на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це говорилося на зустрічі голови райдержадміністрації Максима Лісогора з керівництвом Дрогобицького УВГ.

Представники Дрогобицького управління водного господарства на спільних нарадах в Дрогобицькій райдержадміністрації з сільськими та селищними головами, неодноразово роз’яснювали їм про порядок передачі на баланс юридичних та фізичних осіб безгосподарних гідротехнічних споруд на ставках.

На ставках району всього є 253  гідротехнічних споруди, з них 89 знаходяться на балансі юридичних чи фізичних осіб, а 164 є безгосподарними. Нещодавно вісім з них було поставлено на баланс Медвежанської сільської ради (5 гребель та 3 водовипуски).

Управління водного господарства звертається до сільських та селищних голів активізувати роботу з передачі на баланс сільських та селищних рад безгосподарних гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах Дрогобицького району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua