Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В ЛОДА обговорили актуальні питання лісової галузі регіону

В ЛОДА обговорили актуальні питання лісової галузі регіону

Автор: admin1 от 4-03-2016, 09:08
 (голосів: 0)

В ЛОДА обговорили актуальні питання лісової галузі регіонуПитання реалізації деревини, недостатнє забезпечення сировиною підприємств області, лобіювання нового Положення про випуск сировини та закупівлю якісного обладнання обговорили у четвер, 3 березня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із представниками деревообробної та лісозаготівельної галузей області.
Керівник області наголосив, що на сьогодні дуже важливо створити якісну та конкурентоспроможну деревообробну та лісозаготівельну галузі на Львівщині.
"Ми маємо створити конкуренцію у лісовій галузі для великих інвесторів, зокрема іноземних компаній, - наголосив очільник Львівщини. - Для цього перш за все необхідно інвестувати в якісне обладнання та повністю забезпечити місцевий бізнес сировиною. В іншому разі підприємства області не зможуть створити конкуренцію іноземним інвесторам".
Під час зустрічі її учасники також виступили із питанням переробки усієї деревини регіону на території Львівської області, аби посприяти збільшенню робочих місць та надходженню до бюджетів усіх рівнів Львівщини.
Своєю чергою Олег Синютка пообіцяв взяти на контроль долю прийняття нового Положення про випуск сировини, аби усі лісокористувачі постачали сировину на аукціонні торги, де її у рівних умовах зможуть придбати зацікавлені підприємці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua