Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На перехресті «Вигода» буде встановлено сучасне кільце

На перехресті «Вигода» буде встановлено сучасне кільце

Автор: admin1 от 2-03-2016, 11:53
 (голосів: 0)

На перехресті «Вигода» буде встановлено сучасне кільцеДрогобицька райдержадміністрація та районна рада неодноразово зверталась до Служби автомобільних доріг та автоінспекції області для вирішення питання про встановлення на перехресті доріг Львів – Трускавець та Стрий – Дрогобич (яке в народі називають «Катюша») кільця, адже при теперішній розв’язці тут дуже часто трапляються ДТП.

У вівторок, 1 березня, за участі начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслана Кандибора, голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора, голови районної ради Михайла Сікори та начальника філії «Дрогобицький райавтодор» Сергія Грибанова відбулася виїзна нарада на місці встановлення кільця.

Обговоривши технічні та організаційні питання, було вирішено вже в найближчий час розпочати встановлення сучасного, великого в діаметрі кільця.

Також керівники району та Служби автомобільних доріг оглянули розв’язку Дрогобич – Стебник та об’їзної дороги з Трускавця на Львів в районі «Гірки» – її також необхідно покращити.

На перехресті «Вигода» буде встановлено сучасне кільце

На перехресті «Вигода» буде встановлено сучасне кільце

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua