Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулася нарада з питань проекту адмінреформи

Відбулася нарада з питань проекту адмінреформи

Автор: admin от 19-07-2013, 14:07
Відбулася нарада з питань проекту адмінреформиУ райдержадміністрації відбулася робоча нарада, на якій було обговорено основні положення Концепції адмінреформи. На нараді, також, проаналізовано пропозиції щодо адмінреформи на території району, які були сформовані у 2006 та 2009 роках.
Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький відзначив, що нова Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади суттєво відрізняється від попередніх. Акцент робиться на самодостатності новоутворених у процесі реформи територіальних одиниць, забезпеченні розвитку сільських населених пунктів та створення належних умов для їхніх мешканців. Президент України ставить завдання проводити реформи для людини, а не для чиновника.
За підсумками обговорення доручено оргкадровому відділу спільно з фінансовим управлінням та відділом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації підготувати зведену інформацію щодо основних показників та соціально-економічного і фінансового стану сільських, селищних рад району. Зведена інформація буде розглянута на засіданні робочої групи зі сприяння проведенню адмінреформи, створеної розпорядженням голови райдержадміністрації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua