Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Цьогоріч в області візьмуться за недобудовані школи, лікарні, ФАПи та ДБСТ

Цьогоріч в області візьмуться за недобудовані школи, лікарні, ФАПи та ДБСТ

Автор: admin2 от 21-01-2016, 16:14
 (голосів: 0)

Цьогоріч в області візьмуться за недобудовані школи, лікарні, ФАПи та ДБСТУпродовж 2016-го року на Львівщині планують закінчити 27 об'єктів незавершеного будівництва вартістю 374,5 млн. грн. Зокрема, йдеться про 8 об'єктів охорони здоров`я, 9 – освіти, 5 – соціального захисту населення та 5 – охорони культурної спадщини.

Про це розповіла під час звіту за 2015 рік начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Катерина Іванова у четвер, 21 січня.

"Ми визначили низку об’єктів, будівництво яких триває вже кілька років поспіль та ніяк не завершиться. Це, насамперед, стосується соціально значимих будов для області – шкіл, ФАПів, дитячих будинків сімейного типу, лікарень, - зазначила Катерина Іванова. - До прикладу, ми відновили будівельні роботи школи в селі Нижня Яблунька Турківського району, в селі Черниця Миколаївського району. Завершується будівництво й школи із двома дошкільними групами та фельдшерським пунктом в с. Пристань Сокальського району, ФАПу в с. Хащованя Сколівського району та дитячого будинку сімейного типу у с. Бірки Яворівського району. За належного фінансування ці об’єкти можна буде завершити вже цьогоріч".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua