Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Райдержадміністрація сприятиме у проведенні "Франко Фесту"

Райдержадміністрація сприятиме у проведенні "Франко Фесту"

Автор: admin от 17-07-2013, 15:07

Райдержадміністрація сприятиме у проведенні "Франко Фесту"17 липня в райдержадміністрації відбулася розширена зустріч щодо організаційних питань проведення ІІ-го молодіжного фестивалю “Франко Фест”, який відбудеться в с.Нагуєвичі 26-28 липня цього року. Окрім керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних служб центральних органів виконавчої влади у нараді взяли участь представники організаторів фестивалю Микола та Остап Походжаї, Нагуєвицької сільської ради, депутати районної ради.

Як наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, громадські організації Дрогобиччини і, особливо, активна місцева молодь роблять велику справу, організовуючи таке потужне культурне дійство, яке служить популяризації імені Івана Франка та промоції Дрогобиччини. І це добре, що такі заходи організовує громадськість, а не влада. Тоді подія є незаформалізованою, цікавою і багатоманітною, оскільки громадські організації мають більше можливостей для розвитку ініціативи і не є обмежені різними рамками та умовностями. "Натомість, влада повинанна усіляко підтримувати таку ініціативу і в рамках своїх повноважень сприяти організаторам,"- сказав Степан Рудницький.

На нараді обговорено організаційні питання, зокрема, забезпечення охорони громадського порядку, надання медичної допомоги, протипожежної безпеки тощо. Усі завдання виписані в окремому протокольному дорученні за підсумками наради.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua