Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Подальша доля угод, підписаних з фірмою “Кробат Україна”, стала темою для обговорення на розширеній нараді у райдержадміністрації

Подальша доля угод, підписаних з фірмою “Кробат Україна”, стала темою для обговорення на розширеній нараді у райдержадміністрації

Автор: admin от 17-07-2013, 10:02
Подальша доля угод, підписаних з фірмою “Кробат Україна”, стала темою для обговорення на розширеній нараді у райдержадміністраціїНараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Учасниками обговорення були голова районної ради Михайло Сікора та його заступник Роман Урбан, голови постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики Михайло Кравець, з питань освіти та науки Микола Лук'янченко, представники фірми “Кробат Україна”, фінансового управління та управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Угоди, про які йшлося, були укладені у 2011, 2012 роках між відділом освіти райдержадміністрації та уже згадуваною фірмою щодо побудови котелень для опалення Нагуєвицької, Попелівської та Меденицької шкіл.
Нарада, проведення якої зініціював голова райдержадміністрації Михайло Винницький, відбулася у формі гострої дискусії. Керівництво районної ради та присутні голови депутатських комісій наголошували, що районна рада не була повідомлена про укладення угод, а проекти, які реалізує “Кробат Україна”, є на найближчі 15 років додатковим навантаженням на дотаційний бюджет району. В цілому, на думку представників районної ради, угоди є невигідними для району. Додатковим аргументом були зауваження, викладені обласною фінансовою інспекцією при нещодавній перевірці районного управління освіти.
Представники фірми у свою чергу говорили про те, що ніхто нікого укладати угоди не змушував, фірма від самого початку подала всі розрахунки. На даний час котельня у Нагуєвичах повністю змонтована, у Попелях та Меденичах роботи виконані частково, а фінансування досі не проведене. На свою користь вони навели позитивний приклад роботи у м.Дрогобич.
Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький сказав, що існує два виходи із ситуації, що склалася. Перший — знаходиться компроміс і “Кробат Україна” йде на певні поступки та здешевлення вартості послуг, адже угоди є радше кредитними, аніж інвестиційними. Інший — проплата уже виконаних робіт та розірвання угод.
Для прийняття остаточного рішення управління освіти спільно з фахівцями фірми повинні подати детальні розрахунки, які б підтвердили або заперечили всі застереження щодо невигідності запропонованих проектів та недоцільності подальшої співпраці з фірмою "Кробат Україна".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua