Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Допомога найбільш потребуючим членам суспільства — це спільне соціальне служіння держави і Церкви

Допомога найбільш потребуючим членам суспільства — це спільне соціальне служіння держави і Церкви

Автор: admin2 от 30-12-2015, 13:30
 (голосів: 0)

Допомога найбільш потребуючим членам суспільства — це спільне соціальне служіння держави і ЦерквиСьогодні напередодні Різдвяних свят Дрогобицьку райдержадміністрацію відвідав єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ владика Ярослав.

Відбулася зустріч архиєрея з головою райдержадміністрації Максимом Лісогором, головою районної ради Михайлом Сікорою та першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Шутком. Владика Ярослав привітав очільників району з величним святом, яке незабаром завітає на Українську землю, та Допомога найбільш потребуючим членам суспільства — це спільне соціальне служіння держави і Церквизазначив, що Різдво Христове — це не лише прихід Божого дитяти, а й віра у перемогу добра і щасливу долю України.

Учасники зустрічі погодилися, що влада і Церква роблять одну справу задля утвердження правди, справедливості, порозуміння в суспільстві.

Владика Ярослав також як великий позитив відзначив нещодавній візит голови облдержадміністрації Олега Синютки та керівників району в Реабілітаційний центр “Назарет”, зауваживши, що допомога найбільш потребуючим членам суспільства — це спільне соціальне служіння держави і Церкви.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua