Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Українській діаспорі Польщі та Латвії презентували мистецький дарунок від Львівщини

Українській діаспорі Польщі та Латвії презентували мистецький дарунок від Львівщини

Автор: admin2 от 23-12-2015, 14:27
 (голосів: 0)

Українській діаспорі Польщі та Латвії презентували мистецький дарунок від ЛьвівщиниУ рамках співпраці та зміцнення культурних зв’язків з українською діаспорою Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича з 16 по 22 грудня здійснив гастрольну поїздку у республіку Польща та Латвію. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Зокрема, 17 грудня у приміщенні Української гімназії м. Перемишль творчий колектив театру за запрезентував сценічну постановку "Вертеп". Слова вдячності колективу висловила голова Об’єднання українців м. Перемишля Марія Туцка.

Крім того, 19 грудня у м. Цесіс українська громада Латвії переглянула "Вертеп" та концертну програму театру. А також 20 грудня мистецький дарунок презентували у Будинку недержавних організацій у місті Рига. Участь в заходах взяв Посол України у Латвії Євген Перебийніс.

Українці діаспори традиційно отримали у подарунок книги українських видавців.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua