Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада

В райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада

Автор: admin2 от 14-12-2015, 13:51
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарадаСьогодні, 14 грудня в райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Максим Лісогор. У нараді взяв участь голова районної ради Михайло Сікора.

На нараді було зроблено попередні підсумки життєдіяльності району в році, що минає.

Керівник фінансового управління Віталій Перхун та начальник Дрогобицької ОДПІ Мирон Турчин охарактеризували стан та проблемні питання наповнення бюджету. Йшлося також про особливості формування місцевих бюджетів у 2016 році.

Керівник управління держказначейства Оксана Куцик повідомила, що у цьому році, на відміну від попередніх немає проблем з фінансуванням бюджетних видатків, втім, рекомендувала керівникам бюджетних підрозділів не затримувати платіжні документи до останніх днів року.

Начальник відділу економіки Ярослава Ковтик зупинилася на основних показниках соціально-економічного розвитку району.

Було проаналізовано стан справ на завершення року в освітній галузі, дорожньому господарстві, у сфері охорони здоров'я, соціального захисту, культури, правоохоронної роботи тощо.

Голова адміністрації та голова ради акцентували увагу присутніх на необхідності активізації роботи з підготовки до адмінреформи, яка обов'язково відбудеться. Тому для її проведення необхідно мати обґрунтовані конструктивні пропозиції від району.

Йшлося про підготовку до пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Перші особи також звернули увагу присутніх керівників на тому, що участь держслужбовців у місцевих заходах на відзначення державних свят, вшанування національних героїв , є обов'язковою, що повинно свідчити про їхню національну свідомість та державницьку позицію.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua