Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Максим Лісогор відвідав села гірської зони

Максим Лісогор відвідав села гірської зони

Автор: admin2 от 12-11-2015, 13:01
 (голосів: 0)

Максим Лісогор відвідав села гірської зониВідповідно до графіку зустрічей з громадами сіл району вчора, 11 листопада голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Рибницьку та Довжанську Гірську сільські ради. Очільник району зустрівся з представниками місцевої влади, активом сіл, мешканцями та відвідав установи ізаклади, розташовані на територіях.

Під час зустрічей представники громад мали змогу відверто поспілкуватися з головою райдержадміністрації щодо наболілих проблем гірських сіл, які практично є крайніми точками району: Рибник, Майдан, Довге Гірське. Серед найважливіших питань: ремонт доріг і, насамперед, облаштування доїзду до Довгого Гірського. Багаторічна проблема можливості автомобільного та автобусного сполучення з селом не дозволяє цьому мальовничому та самобутньому населеному пункту повноцінно розвиватися, залучати інвестиції та запрошувати туристів. Турбує стан місцевої дороги і Рибницьку громаду. Також ставилися питання щодоМаксим Лісогор відвідав села гірської зони необхідності заміни електроопор у Довгому Гірському, будівництво нової розвантажувальної підстанції для стабілізації напруги у Рибнику. Йшлося і про завершення довжанського Народного дому. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор відповів на запитання присутніх, дав низку доручень відповідним службам, зокрема, доручив створити комісію для вивчення питання проведення демонтажу існуючих споруд колишньої дамби у Довгому Гірському, оскільки мешканці висловили стурбованість тим, як ці роботи проводить одна з фірм.

В зустрічах взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Рудницький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua