Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у Святі землі в Унятицькій школі

Голова райдержадміністрації взяв участь у Святі землі в Унятицькій школі

Автор: admin2 от 9-11-2015, 10:01
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації взяв участь у Святі землі в Унятицькій школіПід час візиту до Унятич, де голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрічався з місцевою громадою, очільник району взяв участь у Святі землі, яке організував колектив Унятицької школи.

До акції долучилися вчителі на чолі з директором школи Степаном Макаром, діти та гості. Вони посадили молоді саджанці на ділянці, де поруч вже буяють яблуні, груші, сливи, горіхи, аронія, сортова малина, чорна смородина, калина. Свої деревця посадили також голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора, місцевий парох о.Мирослав.

Свого часу сільська рада виділила Унятицькій школі 2 га землі, де школярі нарахували біля 20 смітників. Дирекція школи приклала чимало зусиль, щоб очисти і розорати цю територію. Нині кожен клас має навчально-дослідну ділянку. З лікувальних трав, вирощених власними руками, для дітей готують запашні чаї. А за кошти від проданої картоплі, яку зібрали з шкільної ділянки, школу під'єднали до мережі Інтернет, і тепер кожен учень має можливість користуватися безплатним Wi-Fi. Навчально-дослідна ділянка є також практичним втіленням теоритичних знань з біології, географії, фізики, хімії, трудового навчання, основ здоров'я.

Суть акції полягає в любові та господарському ставленні до землі. І якщо з дитинства прививати любов до землі, - переконаний директор школи Степан Макар,- то в майбутньому з таких учнів виростуть справжні господарі своєї справи.

На завершення Свята землі його учасники скуштували смачної гарбузової каші та трав'яного чаю з медом.  Колектив Унятицької школи запрошує доєднатися до акції всі навчальні заклади району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua