Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В структурних підрозділах РДА визначать відповідальних за військовий облік

В структурних підрозділах РДА визначать відповідальних за військовий облік

Автор: admin2 от 30-10-2015, 11:47
 (голосів: 0)

В структурних підрозділах РДА визначать відповідальних за військовий облікСьогодні в райдержадміністрації відбулося навчання керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з питань організації військового обліку та бронювання, яке провів керівник апарату РДА Степан Рудницький. Керівник відділу оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Валерій Овчаренко роз'яснив присутнім основні вимоги до ведення військового обліку та бронювання військовозобов'язаних за органами державної влади на період мобілізації та воєнного часу відповідно до чинного законодавства. Йшлося також про механізм бронювання, ведення документації тощо. Зазначалося, що всю необхідну роботу треба проводити невідкладно, оскільки в разі мобілізації процес бронювання призупиняється.

Керівники структурних підрозділів отримали завдання своїми наказами терміново визначити осіб, відповідальних за ведення військового обліку та бронювання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua