Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Районна влада, профспілки та роботодавці укладуть угоди про співпрацю

Районна влада, профспілки та роботодавці укладуть угоди про співпрацю

Автор: admin2 от 28-10-2015, 17:12
 (голосів: 0)

Районна влада, профспілки та роботодавці укладуть угоди про співпрацюУ листопаді на рівні кожного району області напрацюють територіальні угоди про співпрацю між владою, профспілками та роботодавцями.  Ці документи визначатимуть основні принципи реалізації трудових відносин та соціально-економічної політики на місцях. 

Таке завдання керівникам районних державних адміністрацій дав голова Львівської ОДА Олег Синютка під час засідання регіональної тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулось у середу, 28 жовтня.

Наскрізним питанням зустрічі стало прийняття нової територіальної угоди між Львівською обласною державною адміністрацією, об’єднаннями роботодавців та профспілковими об’єднаннями Львівщини на 2015-2017 роки. Власне проект цієї угоди й представили на засіданні регіональної ради.

Зокрема, з метою регулювання виробничих, трудових, і соціально-економічних відносин сторони в угоді визначили чіткі зобов’язання, що виконуватимуть впродовж цього періоду. Загалом налічується близько 70 зобов’язань, серед яких у сфері виробничих відносин, соціального захисту та гарантій, зайнятості населення, оплати праці, трудових відносин, охорони праці, здоров’я та навколишнього середовища. Основні засади такої співпраці власне й закладені на найближчі три роки у територіальній угоді.

Зазначимо, що сторони також схвалили проект угоди та домовились підписати її вже упродовж тижня. Керівник області Олег Синютка також зініціював щоквартальні зустрічі за участі профспілкових організацій та об’єднань роботодавців, на яких розглядатимуться основні проблемні питання, котрі виникають у працедавців та найманих працівників.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua