Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У жовтні видано рекордну суму "теплих" кредитів, яка становить 227,8 млн. грн.

У жовтні видано рекордну суму "теплих" кредитів, яка становить 227,8 млн. грн.

Автор: admin2 от 27-10-2015, 12:45
 (голосів: 0)

У жовтні видано рекордну суму "теплих" кредитів, яка становить 227,8 млн. грн.Повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи оперативні  дані моніторингу державної програми зі стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та додав, що на цьому тижні також видано найбільшу суму "теплих" кредитів, яка склала 67,2 млн. грн.   

Від початку дії програми, станом на 26 жовтня 2015 року, банками видано 49 113 "теплих" кредитів,загальною сумою 810,9 млн. грн.

«Для того, щоб цього опалювального сезону громадяни менше витрачали на оплату житлово-комунальних послуг ми запровадили програму, спрямовану на економію енергоресурсів. І результати моніторингу свідчать про те, що вона користується попитом. Для держави – це дуже важливо. Оскільки, сьогодні ми всі разом працюємо над тим, щоб скоротити споживання газу та енергомодернізувати житловий фонд України», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також Голова зазначив, що наразі програма з енергоефективності є популярною не лише серед мешканців індивідуальних будинків, але й ОСББ, які останнім часом дуже активні. Загальна кількість виданих ОСББ "теплих" кредитів з початку дії програми по Україні  становить 94, на суму 10, 60 млн.грн.

За його словами, Дніпропетровські ОСББ стали найактивнішими учасниками державної програми, оформивши 9 "теплих" кредитів.

 

http://www.saee.gov.ua/

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua