Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Максим Лісогор наголосив на відповідальності посадових осіб за виконання визначених законом завдань щодо організації виборів

Максим Лісогор наголосив на відповідальності посадових осіб за виконання визначених законом завдань щодо організації виборів

Автор: admin2 от 20-10-2015, 12:00
 (голосів: 0)

Максим Лісогор наголосив на відповідальності посадових осіб за виконання визначених законом завдань щодо організації виборівСьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів засідання районної робочої групи з організаційних питань, охорони громадського порядку та матеріально-технічного забезпечення виборів до місцевих рад. Начальник міськвідділу міліції Андрій Білас інформував про організацію чергування на виборчих дільницях працівників правоохоронних органів, які забезпечуватимуть охорону приміщень дільничних комісій та громадський порядок. Було проаналізовано стан забезпечення виборчих дільниць телефонним зв'язком, засобами пожежогасіння, необхідним інвентарем.

Начальник міськвідділу СБУ Борис Пантюхов наголосив на необхідності особливої уваги до антитерористичних заходів, готовності до можливих провокацій, враховуючи ситуацію на сході та в державі, загалом.

Підсумовуючи обговорення, голова райдержадміністрації звернув увагу на чітку скоординованість дій, посилену відповідальності кожного посадовця за покладені на нього відповідно до чинного законодавства обов'язки щодо забезпечення виборчого процесу, який є справою державної ваги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua