Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про важливість забезпечення стабільного фінансування соціальних та пенсійних виплат говорив Максим Лісогор на зустрічі в Дрогобицькій ОДПІ

Про важливість забезпечення стабільного фінансування соціальних та пенсійних виплат говорив Максим Лісогор на зустрічі в Дрогобицькій ОДПІ

Автор: admin1 от 13-10-2015, 16:02
 (голосів: 0)

Про важливість забезпечення стабільного фінансування соціальних та пенсійних виплат говорив Максим Лісогор на зустрічі в Дрогобицькій ОДПІНачальник Дрогобицької ОДПІ Євген Турчин провів зустріч з представниками бізнесу та громадськості Дрогобиччини. У спілкуванні з приводу обговорення першочергових завдань, які поставлені перед фіскальною службою взяв участь голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор. Були також запрошені журналісти місцевих мас-медіа.

Насамперед Євген Турчин інформував про підсумки роботи. За місяців до місцевих бюджетів мобілізовано 228,8 млн.грн., що на  55,4 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року, в т.ч. виконання складає:

по м. Дрогобичу  - 111,2 % (мобілізовано – 87,5 млн.грн., в т.ч. 13,3 млн. грн. акцизного податку), що на 26,9 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року;

по Дрогобицькому району – 122,9 % (мобілізовано – 24,0 млн.грн., в т.ч. 3,5 млн. грн. акцизного податку), що на 7,5 млн. грн. більше порівняно з минулим роком;

по м. Бориславу – 95,0 % (мобілізовано – 39,2 млн.грн.,  в т.ч. 3,5 млн. грн. акцизного податку), що на 9,6 млн. грн. більше порівняно з минулим роком;

по м. Трускавцю – 117,1 % (мобілізовано – 51,1 млн.грн., в т.ч. 4,5 млн. грн. акцизного податку), що на 14,8 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

Cтаном на 1 жовтня 2015 року на обліку в Дрогобицькій ОДПІ перебуває 14 924 платники податків, з них юридичних осіб - 4112, фізичних осіб-підприємців – 10812, в т.ч.:

-  м. Дрогобич та район –  2540 юридичних осіб, 7510 фізичних осіб-підприємців;

-  м. Борислав – 632 юридичні особи, 1566 фізичних осіб-підприємців;

-  м. Трускавець –  940 юридичних осіб, 1736 фізичних осіб- підприємців.    

З них отримали електронні ключі всього 6296  платників податків, в т.ч  Дрогобич - 3771, Борислав – 1157, Трускавець – 1368.  Звітують в електронному вигляді:  639 платників ПДВ (100% платників,  які повинні подавати звітність), 2715 платників  єдиного соціального внеску  (96%), 732 платники податку на прибуток (65%), 439 платників єдиного податку  юридичних осіб (66%),  3122 платники єдиного податку  фізичні особи (77%).  За 9-ть місяців поточного року  отримали електронні ключі 612  платників податків.

Від початку року Дрогобицькою ОДПІ  надано 224553 послуги платникам податків (приймання звітів у паперовому вигляді, надання консультацій, довідок, витягів, адміністративних послуг), в т.ч. у Дрогобичі - 122800, у Бориславі – 75388, у Трускавці - 26365,  що на 115 тис. послуг більше ніж за 9-ть місяців 2014 року.

Євген Турчин розповів і про новації податкового законодавства, які спрямовані на зменшення податкового тиску на платників податків. Зокрема, тимчасово до 31.12.2016 р. платникам податків з обсягом доходу за попередній рік  менше 20 млн. грн. скасовуються штрафні санкції на суму нарахованого в результаті перевірки податкового зобов’язання,  яку платник податків сплатив у встановлені терміни без оскарження податкового повідомлення-рішення.

Крім цього, внесено зміни щодо надання податкових консультацій. В усній формі вони надаватимуться всіма контролюючими органами, у письмовій – лише обласними та міжрегіональними органами фіскальної служби.

Цікавою для учасників зустрічі була інформація про головні аспекти змін, які розпочалися у фіскальній службі, та плани реформування податкової системи. Вони спрямовані на створення ефективної європейської моделі функціонування служби і перетворення контролюючого органу на сервісну службу. Зокрема, передбачається:

- скорочення кількості співробітників (у цьому році на 20%), оновлення кадрового потенціалу та зменшення (майже вдвічі) кількості районних податкових органів,

- вилучення ряду непотрібних функцій,  акцент на сервісному обслуговуванні платників податків та введення в дію нових електронних сервісів з метою зменшення впливу людського фактору у процесі адміністрування податків,

- зміна системи перевірок (цю функцію виконуватимуть територіальні органи обласного рівня).

Друга частина зустрічі проходила у форматі активного обговорення питань та пропозицій

щодо поліпшення умов ведення бізнесу, функціонування електронних сервісів фіскальної служби, досудового врегулювання податкових спорів тощо.

Голова Дрогобицької РДА Максим Лісогор зазначив: “Підприємства, які формують державний та місцевий бюджети складають фінансову основу держави. Тому фіскальна служба та інші сервісні органи мають стати помічниками платників податків у сфері розрахунків з бюджетом”. Він висловив подяку сумлінним платникам податків. «Ми добре розуміємо, наскільки своєчасна сплата  важлива для забезпечення стабільного фінансування соціальних та пенсійних виплат, закладів освіти та охорони здоров’я, підтримки обороноздатності нашої держави»,- підсумував Максим Лісогор.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua