Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Необхідно скласти перелік ділянок річок що потребують проведення робіт з розчистки

Необхідно скласти перелік ділянок річок що потребують проведення робіт з розчистки

Автор: admin1 от 13-10-2015, 12:29
 (голосів: 1)

Необхідно скласти перелік ділянок річок що потребують проведення робіт з розчистки13 жовтня заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник провів нараду щодо припинення несанкціонованого видобутку піщано-гравійної суміші, а також дотримання вимог законодавства у сфері проведення руслоочисних робіт, у якій взяли участь в.о начальника управління водного господарства Сергій Дембіцький, керівник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза, керівник відділу з питань цивільного захисту Олег Тарбєєв, сільські голови.

В.о начальника управління водного господарства Сергій Дембіцький ознайомив присутніх з Рішенням Львівської обласної ради № 1427 від 15 вересня 2015 року, яким затверджено Порядок проведення руслоочисних, руслорегулюючих та днопоглиблювальних робіт на річках області.

Необхідно скласти перелік ділянок річок що потребують проведення робіт з розчисткиДля цього необхідно скласти перелік ділянок річок та місць, що потребують проведення робіт з розчистки, регулювання та днопоглиблення русел річок з подальшим використанням піщано-гравійної суміші. В Дрогобицькому районі це русла річок Стрий та Бистриця в межах сільських рад Довгого Гірського, Рибника, Нового Кропивника, Ступниці, Урожа, Винник, Мокрян, Підмонастика та Підбужа. Також Сергій Дембіцький пояснив законодавчу процедуру проведення таких робіт.

Слід зауважити, що це рішення було прийняте Львівською обласною радою з метою проведення обласним управлінням водних ресурсів природоохоронної та протипаводкової діяльності, підтримання сприятливого гідрологічного режиму, санітарного стану річок області.

 

Необхідно скласти перелік ділянок річок що потребують проведення робіт з розчистки

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua