Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Колектив відділу культури і туризму має нового керівника

Колектив відділу культури і туризму має нового керівника

Автор: admin от 2-07-2013, 10:24

Колектив відділу культури і туризму має нового керівника2 липня голова райдержадміністрації Михайло Винницький представив колективу відділу культури і туризму нового керівника. Розпорядженням голови РДА на цю посаду призначений Осип Марущак.

Михайло Винницький відзначив, що Осип Остапович має великий досвід роботи, в тому числі, на керівній посаді. Багато років  він віддав педагогічній праці. Окрім цього, постійно брав участь в організації та проведенні культурно-просвітницьких заходів. Тому ця ділянка роботи не є для нього новою. Голова райдержадміністрації висловив сподівання, що новий керівник спільно з чисельним колективом культпрацівників та бібліотекарів спрямують свої зусилля на те, щоб  сільські, селищні Народні доми та бібліотеки стали, справді, осередками культур, популярними центрами дозвілля і духовного збагачення для сільського населення і, особливо, молоді.Колектив відділу культури і туризму має нового керівника

Успіхів на новій посаді побажав Осипові Марущаку заступник голови РДА Олександр Філіпенко.

У свою чергу новопризначений очільник відділу культури і туризму сказав, що у своїй роботі покладатиметься на великий досвід усіх працівників, зазначив, що буде доброзичливим, але вимогливим керівником.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua