Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в Дрогобичі

Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в Дрогобичі

Автор: admin1 от 5-10-2015, 16:56
 (голосів: 0)

Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в ДрогобичіНеординарна подія відбулася в неділю, 4 жовтня, в приміщенні Дрогобицької міської бібліотеки імені В’ячеслава Чорновола. Тут відбулася презентація книги «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» про Зеновія Красівського - українського поета, літератора, дисидента, члена Українського Національного Фронту та Української Гельсінської Групи, ініціатора створення політичного об'єднання «Державна Самостійність України», засновника політичного журналу «Українські проблеми», керівника Крайового Проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців), який усе життя боровся за свободу України та легалізацію УГКЦ, відбувши за це 26 років тюрми, таборів суворого режиму, заслання, та про його чарівну дружину Олену Антонів – берегиню політв’язнів.

Представляли книгу упорядники, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу новітньої історії Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України Юрій Зайцев, Любов Маринович та український правозахисник, публіцист, віце-ректор Українського Католицького Університету Мирослав Маринович.

Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в ДрогобичіПрисутні з цікавістю слухали розповіді про Зеновія Красівського, адже виступаючі особисто знали цю непересічну людину. Це багаторічний політв’язень Зорян Попадюк, дружина відомого українського правозахисника, дисидента, політика, публіциста, релігійного діяча, одного із засновників Української гельсінської спілки Івана Геля – Марія Гель і звичайно Мирослав Маринович.

Зеновій Михайлович – український патріот, переконаний націоналіст, а найголовніше, переживши стільки страждань, він залишився надзвичайно доброзичливою людиною – про це говорили всі, хто його добре знав. Всі свої сили віддав на відбудову Української Греко-католицької Церкви. Органічно віруючий християнин, він не падав духом, бо відчував над собою Божу руку.

Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в Дрогобичі"Зеновій Красівський був ясною людиною, обдарованою творчими силами життя. До нього тяглися люди, як до джерела, яке вічно роздає себе, і само багатіє з того. В житті він не мав нічого в посілості й навіть не міг мати. Він був створений для того, щоб пройти по сиротливій землі з усмішкою надії, з рукою, простягнутою для підтримки і допомоги іншим. Зустрічався він із тисячами людей, бо судив йому Бог бути в найгостріших осередках українського болю і замовляти той біль", – так оцінював Зеновія Красівського Євген Сверстюк.

Слід сказати, що перше представлення книги «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» відбулося 12 вересня на Форумі видавців у Львові, а вчора естафету прийняв Дрогобич.

Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в Дрогобичі
Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в Дрогобичі
Книгу «Благословенні душі, що вміють випромінювати…» представили в Дрогобичі

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua