Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Понад 30 тисяч школярів мандруватимуть шляхами українських Героїв

Понад 30 тисяч школярів мандруватимуть шляхами українських Героїв

Автор: admin1 от 5-10-2015, 16:14
 (голосів: 0)

Понад 30 тисяч школярів мандруватимуть шляхами українських ГероївШколярі Львівщини подорожуватимуть місцями національно-визвольних змагань та відвідають музеї, експозиції яких висвітлюють боротьбу українців за Незалежність та діяльність національних Героїв. Екскурсії розпочнуться після осінніх канікул та триватимуть упродовж двох тижнів. Участь у заході візьмуть понад 30 тисяч учнів 6-11 класів з усіх районів Львівщини. Про це повідомила начальник відділу соціального захисту і виховання департаменту освіти Львівської облдержадміністрації Леся Солтис.
"Серед пріоритетних напрямків патріотичного виховання молоді є подорожі до місць, пов’язаних з видатними постатями, які відіграли ключову роль у державотворчому процесі нашої Батьківщини, - розповіла Леся Солтис. - Завдяки таким екскурсіям, учні зможуть більше дізнатися про боротьбу українців за Незалежність. Також подорожі сприятимуть шанобливому ставленню до наших Героїв".
Зокрема, школярі відвідають Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького", меморіальний музей Романа Шухевича, музей Степана Бандери, музей визвольної боротьби України. Крім того, учні зійдуть на гору Маківка. А також школярі зможуть розробити власні маршрути. Єдина умова – подорож має проходити місцями національно-визвольних змагань українського народу.
Леся Солтис також зазначила, що 50% витрат на пальне та вхідні квитки для учнів компенсують за рахунок бюджетних коштів. Загалом на цю програму в обласному бюджеті передбачено 300 тисяч гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua