Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Оперативність реагування на дзвінки в «службу 112» на контролі в голови райдержадміністрації

Оперативність реагування на дзвінки в «службу 112» на контролі в голови райдержадміністрації

Автор: admin1 от 5-10-2015, 15:07
 (голосів: 0)

Оперативність реагування на дзвінки в «службу 112» на контролі в голови райдержадміністраціїПро оперативність виконання звернень на «службу 112» йшлося на сьогоднішній нараді в голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора. Він звернувся до керівників відповідних структурних підрозділів РДА посилити контроль щодо реагування на звернення громадян, що отримуються цією службою. Так, найбільше мешканці району нарікають на аварійний стан дорожнього покриття, це стосується дороги Східниця - Турка  та Дрогобич – Комарно.

Також Максим Едуардович доручив прискорити відновлення електропостачання п’яти будинків по вулиці Молодіжній в селі Дережичі. Працівники Дрогобицького РЕМу виконали всі роботи по монтажу електролінії та провели пробне включення. Затримка лише за отриманням нормативних документів для експлуатації цієї лінії.

Ще одне звернення, на яке голова райдержадміністрації доручив розібратись у стислі терміни, стосувалось виділення мешканці селища Меденичі земельної ділянки під забудову.

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua