Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дрогобицьке лісове господарство має змогу забезпечити дровами на зиму усіх бажаючих

Дрогобицьке лісове господарство має змогу забезпечити дровами на зиму усіх бажаючих

Автор: admin2 от 30-09-2015, 15:29
 (голосів: 0)

Дрогобицьке лісове господарство має змогу забезпечити дровами на зиму усіх бажаючихВ умовах здорожчання газу перехід на альтернативні види палива напередодні нового опалювального сезону є надзвичайно актуальним. Одним з найбільш доступних видів твердого палива для мешканців нашого регіону є дрова. Як уже повідомлялося, низка шкіл та закладів охорони здоров'я району скористалася коштами районної Комплексної програми енергозбереження в бюджетній сфері та ресурсами мікропроектів і перевела свої системи опалення на дрова. Біля 200 жителів району здійснили енергозберігаючі заходи завдяки районній програмі «Відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів».

Реалізацією дров для населення та юридичних осіб займається Дрогобицьке державне підприємство лісового господарства, яке на виконання доручення голови райдержадміністрації надало відповідну корисну інформацію для мешканців:


realizaciya-drov.doc [17 Kb] (завантажень: 17)

Варто також зазначити, що Дрогобицький держлісгосп завжди з розумінням відгукується на звернення про допомогу для найменш захищених категорій населення. Зокрема, на прохання керівництва району вже другий рік поспіль ДП “Дрогобицький держлісгосп” надає допомогу учасникам АТО та сім'ям загиблих. Протягом 2014-2015 років з цією метою підприємство виділило вже понад 640 м3 дров та понад 70 м3 ділового лісу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua