Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » За тиждень на ремонт доріг виділено понад 10 мільйонів гривень

За тиждень на ремонт доріг виділено понад 10 мільйонів гривень

Автор: admin2 от 28-09-2015, 10:10
 (голосів: 0)

За тиждень на ремонт доріг виділено понад 10 мільйонів гривеньЗ обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів упродовж тижня в повному обсязі виділено кошти в сумі 80,7 млн. гривень. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,5 млн. грн., освіту – 28,3 млн. грн., охорону здоров’я – 28,9 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – 4,4 млн. грн., культуру та мистецтво – 2 млн. грн., засоби масової інформації – 0,1 млн. грн., фізичну культуру та спорт – 2,1 млн. грн., будівництво – 1 млн. грн., дорожнє господарство – 10,6 млн. грн., виконання природоохоронних заходів – 0,2 млн. грн., мікропроектів – 0,7 млн. грн., а також інші видатки – 1,9 млн. гривень.

Із виділених коштів спрямовано на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ – 47 млн. грн., стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,4 млн. грн., надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам – 0,8 млн. грн., компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт та техобслуговування автотранспорту – 0,3 млн. грн., відшкодування поховань учасників бойових дій та національно-визвольних змагань – 0,4 млн. грн., оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4,1 млн. грн., медикаментів – 2,2 млн. грн., продуктів харчування – 2,8 млн. грн., канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,8 млн. грн., фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 10,6 млн. грн., проведення капітальних – 5,9 млн. грн. та інших видатків – 2,4 млн. грн.

Зазначимо також, що виділення цих коштів дало можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua