Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » За кошти районної програми енергозбереження вдалося підготувати до зими понад 30-ть навчальних закладів

За кошти районної програми енергозбереження вдалося підготувати до зими понад 30-ть навчальних закладів

Автор: admin2 от 15-09-2015, 11:50
 (голосів: 0)

За кошти районної програми енергозбереження вдалося підготувати до зими понад 30-ть навчальних закладівПро стан підготовки до нового опалювального сезону бюджетної сфери району йшлося під час чергової наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району. Особлива увага була зосереджена на галузі освіти, де назбиралося найбільше проблем. В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко повідомив, що за кошти районної Комплексної програми енергозбереження в бюджетній сфері (в освіті — на суму 6405 тис. грн.) проведено заміну вікон у 25-ти навчальних закладах. Відповідні роботи з енергозбереження проведені у Літинській, Летнянській та Нижньогаївській школах. Переведено на тверде паливо Добрівлянську і Рихтицьку школи, на черзі — Волощанська та Опарівська. В рамках програми ПРООН на 2015 рік з районного бюджету виділено в рамках співфінансування 200 тис. грн.. для енергозберігаючих заходів у Залокотському, Попелівському, Верхньогаївському, Доброгостівському навчальних закладах.

На тлі позитивних кроків зберігаються проблеми. Йдеться про пошук коштів для заміни системи опалення Лішнянського НВК. Через зростання цін для шкіл на даний час завезено лише 40% вугілля. Продовжується заготівля дров (забезпечено 70% до потреби). Ці питання, а також, завершення тендерних процедур щодо закупівлі газу для закладів освіти — першочергові завдання, на яких за підсумками наради акцентував увагу голова райдержадміністрації Максим Лісогор.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua