Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Питання забезпечення виборчих комісій зв'язком обговорювали на нараді в РДА

Питання забезпечення виборчих комісій зв'язком обговорювали на нараді в РДА

Автор: admin2 от 14-09-2015, 15:31
 (голосів: 0)

Питання забезпечення виборчих комісій зв'язком обговорювали на нараді в РДАЗавданням органів влади у виборчому процесі відповідно до чинного законодавства є сприяння виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, матеріально-технічне забезпечення виборчого процесу. На цю тему сьогодні відбулася робоча нарада в райдержадміністрації, яку провів керівник апарату РДА Степан Рудницький. Йшлося про забезпечення виборчих комісій телефонним зв'язком. У нараді взяв участь начальник РЦТ №135 Павло Пасіков. Він зауважив, що завдання для зв'язківців зрозумілі, але вони ускладнюються збільшенням кількості виборчих комісій (територіальні різного рівня та дільничні). Насамперед, працівники Укртелекому перевірять існуючі лінії електрозв'язку, підведені до приміщень, де працюватимуть комісії, і зосередяться на проблемних напрямках.

Степан Рудницький наголосив, що вибори — це питання державної ваги, тому будь-які проблеми потрібно вирішувати оперативно. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua