Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В Дрогобицькому лісгоспі йде заготовка шишки ялиці білої

В Дрогобицькому лісгоспі йде заготовка шишки ялиці білої

Автор: admin1 от 14-09-2015, 11:38
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому лісгоспі йде заготовка шишки ялиці білоїВ ДП «Дрогобицький  лісгосп» розпочалась компанія по заготівлі лісового насіння для вирощування посадкового матеріалу головних лісоутворюючих порід. Станом на 12 вересня 2015року підрозділами лісгоспу було заготовлено 3,25 т. шишки ялиці білої, яка відправлена на переробку в Львівський лісовий селекційно-насінневий  центр.

Крім цього підприємство проводить заготівлю шишки модрини, дугласії,ялини колючої та жолудя дуба звичайного.

Слід сказати, що у Львівській області функціонує єдиний на Україні високотехнологічний завод з переробки лісонасіннєвої сировини та довготривалого зберігання лісового насіння.
Потужності спеціалізованого заводу Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру дозволяють проводити своєчасну переробку лісонасіннєвої сировини (шишок) хвойних порід в об’ємах, що забезпечують потребу всіх лісогосподарських підприємств області, а також частково сусідніх областей. Все насіння, що заготовлене лісогосподарськими підприємствами, проходить спеціальну апробацію, з метою недопущення використання в лісовому господарстві низькоякісного чи пошкодженого насіння.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua