Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Для співвласників багатоповерхових будинків діє спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку

Для співвласників багатоповерхових будинків діє спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку

Автор: admin2 от 14-09-2015, 10:02
 (голосів: 0)

Для співвласників багатоповерхових будинків діє спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинкуЯк уже повідомлялося, Уряд розробив для населення низку програм з енергозбереження, які допоможуть платити менше за житлово-комунальні послуги. Одна з програм стосується співвласників багатоповерхових будинків. Це - спеціальна програма кредитування на придбання енергоефективного обладнання та утеплення будинку.

Як свідчить провідний  європейський досвід, залучення коштів для проведення термомодернізації, санації та заходів з енергозбереження житлового фонду потребує створення відповідального власника житла, сприяння держави у проведенні таких заходів на законодавчому рівні, а також залучення до співпраці кредитних установ.

Перевагою нового механізму є відмова від тривалих, складних та непрозорих механізмів конкурсного відбору (за діючим механізмом профінансовано лише 2 проекти) та створення простого механізму – відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, а саме на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів .

Саме стимулювання до здійснення заходів з енергоефективності у житлових будинках може компенсувати для домогосподарств неминуче зростання витрат на комунальні послуги та енергоносії, внаслідок поступового приведення відповідних цін та тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Це дозволить забезпечити доступність комунальних послуг та попередить енергетичну бідність населення України.

Детальніше з програмою тиа механізмом її реалізації можна ознайомитися за посиланням «Фокус на житлові будівлі».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua