Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дорожники готуються до осінньо-зимового періоду: забезпечують пальне та піскосуміш

Дорожники готуються до осінньо-зимового періоду: забезпечують пальне та піскосуміш

Автор: admin2 от 8-09-2015, 08:55
 (голосів: 0)

Дорожники готуються до осінньо-зимового періоду: забезпечують пальне та піскосумішГолова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час наради у понеділок, 7 вересня, доручив усім дорожнім службам забезпечити у необхідній кількості запаси паливно-мастильних матеріалів та піскосуміші на осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

Очільник ОДА також дав завдання керівництву Служби автомобільних доріг Львівщини підготувати детальний звіт готовності підприємств, обов’язком яких є експлуатаційне утримання автомобільних доріг області.

"Ми повинні бути готовими до забезпечення руху транспорту усіма автошляхами в умовах зими та роботи територіально-господарського комплексу області в цілому. Тому зараз надзвичайно важливо подбати про наявність достатньої кількості сипучих матеріалів та пального, а також про готовність техніки і персоналу усіх дорожніх господарств", - додав він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua