Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Триває підготовка до відзначення 159-річчя Івана Франка

Триває підготовка до відзначення 159-річчя Івана Франка

Автор: admin1 от 13-08-2015, 12:25
 (голосів: 0)

Триває підготовка до відзначення 159-річчя Івана Франка159 річниця від дня народження Івана Франка буде відзначатись 27 серпня в селі Нагуєвичі. Але початок урочистостей планується розпочати о 10 годині в Дрогобичі, біля міського народного дому покладанням квітів пам’ятнику Каменяреві – про це йшла мова на засіданні організаційного комітету по відзначенню цієї дати, яку розпочав голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор. Після цього члени оргкомітету озвучили свої пропозиції щодо проведення заходів присвячених 159-річчю від дня народження Івана Франка.

Урочисте віче та святковий концерт художніх колективів району заплановано провести біля музею Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі». В будинку літератора відбудеться наукова конференція, в якій візьмуть участь викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету та запрошені науковці.

Триває підготовка до відзначення 159-річчя Івана ФранкаТакож члени оргкомітету запропонували підтримати ініціативу Львівської обласної державної адміністрації та взяти активну участь в підготовці до відзначення 160-ої річниці від дня народження великого Каменяра.

Нагадаємо, що ЛОДА звернулася до Президента України Петра Порошенка із пропозицією щодо проголошення 2016-го ювілейним роком Івана Франка. «Враховуючи значний внесок у розвиток української державності та культури, з метою гідного вшанування великого сина українського народу, письменника, літературного критика, громадського та політичного діяча та з нагоди відзначення 160-ої річниці з дня народження та 100-річчя з дня смерті, Львівська ОДА просить проголосити 2016 рік ювілейним роком Івана Франка», - йдеться у зверненні.

Триває підготовка до відзначення 159-річчя Івана Франка

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua