Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Обурених здорожчанням проїзду мешканців Уличного запросили на нараду до райдержадміністрації

Обурених здорожчанням проїзду мешканців Уличного запросили на нараду до райдержадміністрації

Автор: admin2 от 26-06-2015, 12:23
 (голосів: 0)

Обурених здорожчанням проїзду мешканців Уличного запросили на нараду до райдержадміністраціїЗ 15 червня цього року піднялась вартість проїзду на приміському маршруті №171 Трускавець АС - Уличне: з 9.00 грн. до 10.50 грн. - Трускавець-Уличне, з 7.00 грн. до 8.50 грн. - Трускавець-Доброгостів. Мешканці сіл Уличне та Доброгостів гостро відреагували на це підняття, оскільки цього року вже відбулось підняття вартості проїзду. На думку жителів ціна є завищеною, оскільки завищеним є кілометраж маршруту.

19 червня комісія у складі представника РДА, депутата Уличненської сільської ради, мешканців села Уличне та представника перевізника здійснила фіксацію відстані вказаного маршруту відповідно до показників спідометра рейсового автобуса, про що був складений відповідний Акт. За цим Актом довжина маршруту складає 20,1 км., що практично відповідає даним паспорта маршруту - 20,6 км., який затверджено у Організатора перевезень - Львівській облдержадміністрації та погоджено УДАІ УМВС України у Львівській області.

25 червня це питання було підняте на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького за участю спеціалістів РДА, сільських голів та районних депутатів сіл Уличне та Доброгостів, представників громади с. Уличне та керівництва фірми ТОВ “Канзас”, яка здійснює пасажирські перевезення на вказаному маршруті.

На нараді було роз’яснено, що підвищення вартості проїзду на маршруті відбулося в два етапи згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 02 квітня 2015р. За №127/0/5-15. Перевізник не перевищив граничний тариф згідно з даними паспорта маршруту.

Також представникам громад сіл та перевізнику було запропоновано дійти згоди в питанні вартості проїзду, позаяк відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 240 від 25.03.2015р. «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. № 1548», яка вступила в дію на початку травня 2015р., скасовано державне регулювання тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутріобласному сполученні.

Після тривалих дебатів було погоджено тарифи: 10.00 грн. - Трускавець-Уличне, 8.00 грн. - Трускавець-Доброгостів, 6.00 грн. - Стебник-Уличне та 2.00 грн. за проїзд по селу за умови дотримання графіків руху та надання перевізником належної якості пасажирських перевезень за чим громади сіл Уличне та Доброгостів будуть пильно слідкувати.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua