Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Із нагоди 200-річчя дня народження Михайла Вербицького у Дрогобичі відкриють виставку

Із нагоди 200-річчя дня народження Михайла Вербицького у Дрогобичі відкриють виставку

Автор: admin2 от 26-06-2015, 16:50
 (голосів: 0)

Із нагоди 200-річчя дня народження Михайла Вербицького у Дрогобичі відкриють виставкуУ неділю, 28 червня, у місті Дрогобич Львівської області відкриють виставку "Отець Михайло Вербицький – творець національного гімну". Захід присвятили до 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького – священику, композитору, талановитому музиканту, творцеві багатьох хорів і популярної театральної музики. Його авторству належить мелодія українського національного гімну "Ще не вмерла України".

Виставка розпочне свою роботу о 17:30 у приміщенні кафедрального собору Пресвятої Трійці.

Захід у Дрогобичі організовують Львівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Жіночий вибір" та Львівський відділ Союзу Українок, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівського історичного музею.

Довідка

Перше виконання твору "Ще не вмерла України" як Гімну відбулося 10 березня 1865 року у Перемишлі як завершальний номер концерту, присвяченому Тарасові Шевченку.

Із 17 вересня 1991 року Українське радіо розпочинає свої передачі виконанням пісні-гімну "Ще не вмерла України". 5 грудня 1991 року мелодія вперше офіційно зазвучала урочисто на засіданні Верховної Ради України, присвяченому підсумкам Всеукраїнського референдуму та виборам Президента нашої держави у виконанні уславленого хору імені Григорій Верьовки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua