Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У Львові дружина Президента України Марина Порошенко відзначила лауреатів Міжнародного конкурсу

У Львові дружина Президента України Марина Порошенко відзначила лауреатів Міжнародного конкурсу

Автор: admin1 от 24-06-2015, 09:38
 (голосів: 0)

У Львові дружина Президента України Марина Порошенко відзначила лауреатів Міжнародного конкурсуУ вівторок, 23 червня, у Національному університеті "Львівська політехніка" за участі дружини Президента України, голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенка Марини Порошенко відбулася церемонія нагородження лауреатів Міжнародного літературно-мистецького конкурсу "Життя – Тобі…"
Організатором є Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" та норвезько-українська громадська організація Maidan Norway.
На конкурс його учасники упродовж півроку подали понад 7 тисяч робіт з усіх регіонів України, в тому числі з окупованих територій, а також із Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії і Франції. Міжнародне авторитетне журі обрало 20 лауреатів і 120 дипломантів Конкурсу, а також визначило 118 кращих конкурсних мистецький робіт.
"Сьогодні Україна як ніколи потребує єднання, як всередині, так і за її межами. Завдяки таким конкурсам у молоді складається спільне розуміння основних принципів: мир, свобода, держава, свобода, майбутнє, - сказала Марина Порошенко. - Україну майбутнього будуватимуть наші діти, а діти – їх однолітки з усього світу – будуть її сприймати. І вже зараз вони повинні розмовляти однією мовою. Діти, які взяли участь у конкурсі з усіх куточків України, виклали свої думки, емоції, враження щодо історії, яка твориться на їхніх очах. Сподіваюся, що ініціатива буде розвиватися і стане традицією".
Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, вітаючи учасників дитячого конкурсу, побажав, щоби цей конкурс став їхньою першою сходинкою у майбутніх звершеннях. "Будьте горді, що ви українці. Нехай пишаються вами ваші батьки, адже найбільше щастя для батьків – це коли їхні діти стають успішними та найкращими. Пам'ятайте: тільки тут, у незалежній Україні, ви можете реалізувати себе, можете стати успішними людьми і визнаними у всьому світі. Тільки ваша держава дасть вам можливість успіху".
На подію також запросили військовослужбоців із 80-ої аеромобільної бригади, які приїхали у відпустку зі зони проведення АТО. Їм подарували книжки "Життя – Тобі…", до яких увійшли кращі конкурсні роботи.
Окрім цього, під час заходу відбулося відкриття виставки малюнків учасників конкурсу та презентація інтерактивної карти та інфографіки Міжнародного літературно-мистецького конкурсу "Життя – Тобі…"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua