Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Презентовано брошуру для допомоги захисникам Батьківщини про їхні права і пільги

Презентовано брошуру для допомоги захисникам Батьківщини про їхні права і пільги

Автор: admin2 от 22-06-2015, 16:06
 (голосів: 1)

Презентовано брошуру для допомоги захисникам Батьківщини про їхні права і пільгиВ Українському домі Українського кризового медіа-центру минулого тижня презентували інформаційну брошуру "На допомогу захисникам Батьківщини: права і пільги для учасників АТО і членів їхніх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація".

Брошуру розробила група українських юристів та адвокатів, які надають безоплатну юридичну допомогу бійцям, за підтримки Міністерства соціальної політики та американської консалтингової компанії Financial Markets Internatoinal, Inc. (FMI).

У своїх виступах учасники заходу відзначали актуальність і корисність цього видання як важливого інструмента інформування учасників антитерористичної операції про їхні права та соціальні гарантії, що забезпечується державою. На брифінгу виступили Чарльз Сігер, Президент та головний виконавчий директор компанії FMI, представники компанії FMI, адвокати Ініціативної групи адвокатів АТО, керівництво зацікавлених центральних органів виконавчої влади, Збройних Сил України, Національної гвардії, народні депутати.

Зокрема, перший заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко підкреслив соціальну значимість брошури, що висвітлює всі необхідні юридичні питання сфери соціального захисту учасників АТО, і фактично представляє собою дорожню карту для учасників бойових дій на Сході нашої країни.

На заході виступив також Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко. Він звернув увагу на те, що представлене видання може слугувати надійним орієнтиром кожному бійцю АТО для отримання відповідей на актуальні питання щодо пільг та соціальних гарантій.
Брошуру у форматі PDF можна отримати у ДОДАТКУ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua