Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На нараді у голови райдержадміністрації обговорювалися пропозиції щодо поліпшення водопостачання регіону

На нараді у голови райдержадміністрації обговорювалися пропозиції щодо поліпшення водопостачання регіону

Автор: admin2 от 22-06-2015, 16:15
 (голосів: 0)

На нараді у голови райдержадміністрації обговорювалися пропозиції щодо поліпшення водопостачання регіону22 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів нараду з питань водозабезпечення регіону. У нараді взяли участь директор КП “Дрогобицький водоканал” Роман Шагала, директор ТзОВ “Трускавецький водоканал” Володимир Возняк, голова ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал» Ярослав Лопушанський, працівники райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації сказав, що запросив до себе керівників, оскільки ця болюча тема є спільною для регіону. М. Лісогор зауважив, що кожен з цього приводу має свою позицію, але для розв'язання проблеми потрібно прийти до спільної думки.

Директор Дрогобицького водоканалу Роман Шагала інформував голову райдержадміністрації про загальну ситуацію на підприємстві та виклав пропозиції щодо сталого функціонування і стабільного водопостачання регіону. Р. Шагала повідомив, що Дрогобичводоканал має достатні запаси води для подання її сусіднім територіям. Втім, щоб частково допомогти Бориславу необхідні немалі кошти. Однозначно, що Борислав сьогодні таких грошей не має. Оскільки проблема загрожує соціальною нестабільністю в регіоні, про допомогу клопотатимуть перед облдержадміністрацією та обласною радою.

Новопризначений голова ліквідаційної комісії Бориславводоканалу Ярослав Лопушанський інформував, що стан підприємства критичний. Безгосподарність та непродумані кроки завели його практично в глухий кут. Зараз нове керівництво міста спільно з фахівцями водоканалу роблять все можливе, щоб хоч якось стабілізувати ситуацію, зокрема, щоб привести в робочий стан насосну станцію в Рибнику.

Голова райдержадміністрації Максим Лісогор наголосив, що він докладе всіх зусиль, щоб була дана правова оцінка розкраданню водопровідних мереж у Бориславі. Водночас від дав завдання керівникам підготувати кошторис та технічне обґрунтування робіт, які, на їхню думку, необхідно здійснити для допомоги Бориславу. Ці пропозиції будуть подані на розгляд керівництва області. З питання водопостачання очільник району готовий найближчим часом зустрітися з новим керівництвом міста.

Що стосується розрахунків між Трускавецьким та Дрогобицьким водоканалами, Максим Лісогор зазначив, що партнери повинні співпрацювати і домовлятися, позаяк в живому спілкуванні часто вирішуються найгостріші проблеми.

Керівники водоканалів мають також підготувати листи на керівництво Львівобленерго щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах. Як уже повідомлялося з головою правління Львівобленерго голова райдержадміністрації з цього приводу вже мав особисту зустріч, і якщо є така необхідність — готовий зустрітися знову.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua