Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Ремонт дороги Дрогобич-Довголука став предметом розмови голови РДА з підрядниками

Ремонт дороги Дрогобич-Довголука став предметом розмови голови РДА з підрядниками

Автор: admin2 от 19-06-2015, 14:28
 (голосів: 0)

Ремонт дороги Дрогобич-Довголука став предметом розмови голови РДА з підрядникамиЗа результатами зустрічі з мешканцями Уличного, які мають претензії до проведення ремонтних робіт дороги Дрогобич-Довголука, сьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор зібрав робочу нараду. На розмову до голови РДА були запрошені підрядники: представники фірми “Магістраль” та Дрогобицького райавтодору. Під час наради визначено основні проблемні питання та недоліки, які стосуються ремонту цієї дороги. Дорожникам доручено спільно зі Службою автомобільних доріг провести коригування планів робіт та фінансування, для того, щоб відремонтувати справді аварійні ділянки автодороги і не змарнувати державні кошти.

За дорученням Максима Лісогора на місце виїхала група фахівців райдержадміністрації на чолі із заступником голови Іваном Мізерником.

З ініціативи голови райдержадміністрації найближчими днями відбудеться його зустріч з керівництвом Служби автомобільних доріг області, де будуть обговорені ці питання. Ситуація з ремонтом автодороги Дрогобич-Довголука перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Олега Синютки. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua