Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сільські голови Раневич та Почаєвич обговорили з головою райдержадміністрації актуальні питання територій

Сільські голови Раневич та Почаєвич обговорили з головою райдержадміністрації актуальні питання територій

Автор: admin2 от 19-06-2015, 18:12
 (голосів: 0)

Сільські голови Раневич та Почаєвич обговорили з головою райдержадміністрації актуальні питання територійВ рамках зустрічей із сільськими, селищними головами району голова райдержадміністрації Максим Лісогор мав розмову з Раневицьким та Почаєвицьким війтами. Обговорено питання мобілізації, виконання бюджетів, моделювання самодостатніх громад та благоустрою території. Йшлося також про ремонт комунальних доріг.

Зокрема, Почаєвицька сільська рада в разі перевиконання бюджету готова залучати місцевих дорожників до ремонту комунальних доріг. Раневицька сільська рада, незважаючи на певні проблеми, які виникли через неоплату коштів державного бюджету за ремонт комунальних доріг, вирішує питання поліпшення комунальної інфраструктури щодо каналізування та водовідведення. Актуальним для сільських голів є питання моделювання самодостатніх громад в контексті адмінреформи. Вони готові подавати альтернативні пропозиції щодо об'єднання громад з відповідними розрахунками та обґрунтуванням.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua