Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Питання співпраці для надання допомоги ВК-40 обговорювалися під час зустрічі її керівництва з головою райдержадміністрації

Питання співпраці для надання допомоги ВК-40 обговорювалися під час зустрічі її керівництва з головою райдержадміністрації

Автор: admin2 от 19-06-2015, 09:00
 (голосів: 1)

Питання співпраці для надання допомоги ВК-40 обговорювалися під час зустрічі її керівництва з головою райдержадміністрації18 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор та перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький відвідали Дрогобицьку ВК-40, де зустрілися з начальником колонії Вадимом Кутовим.

Керівники оглянули нову сучасну котельню, споруджену у березні цього року за кошти проекту Євросоюзу “GGE-UA”.

Відбулася також розмова щодо ділової співпраці з підприємство колонії, яке займається виробництвом дитячих та відпочинкових майданчиків, контейнерів для твердих побутових відходів, інших корисних речей.

Досвід співпраці та допомоги ВК-40 в райдержадміністрації існує. Так, управління агропромислового розвитку РДА уклало угоду з колонією у рамках програми боротьби з борщівником Сосновського. Відповідно до цієї угоди засуджені, які мають право працювати за межами колонії, займаються скошуванням борщівника на території Новокропивницької сільської ради вздовж берега р. Стрий.   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua