Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації та керівник місцевих правоохоронців узгодили першочергові спільні завдання

Голова райдержадміністрації та керівник місцевих правоохоронців узгодили першочергові спільні завдання

Автор: admin2 от 18-06-2015, 11:36
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації та керівник місцевих правоохоронців узгодили першочергові спільні завданняГолова райдержадміністрації Максим Лісогор провів робочу нараду з начальником Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській обл. Андрієм Біласом. Обговорювалося питання роботи дільничних інспекторів міліції, в тому числі, щодо оповіщення та розшуку під час часткової мобілізації. Протягом двох найближчих тижнів цьому питанню буде відведена особлива увага, оскільки завершується 5-та хвиля мобілізації. М.Лісогор дав завдання врахувати пропозиції сільських голів, які вони подали під час робочої поїздки голови РДА. За дорученням голови відбудуться координаційні наради з керівниками правоохоронних органів та співбесіди з сільськими, селищними головами, де будуть відпрацьовані та узгоджені рішення щодо виконання завдань часткової мобілізації та охорони громадського порядку.

Також А. Білас доповів про розвиток ситуації щодо розслідування крадіжок труб КП Бориславводоканал та інших резонансних питань, які викликають стурбованість у громадськості.

У нараді взяли участь заступники голови РДА Степан Рудницький та Іван Мізерник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua