Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації опрацювали перші кроки та організаційні питання створення інвестиційної карти

В райдержадміністрації опрацювали перші кроки та організаційні питання створення інвестиційної карти

Автор: admin2 от 17-06-2015, 15:08
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації опрацювали перші кроки та організаційні питання створення інвестиційної картиСьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з формування карти інвестиційної привабливості Дрогобицького району. Проводив засідання голова райдержадміністрації Максим Лісогор. Він поставив завдання сформувати справді корисну і потрібну інформацію для інвесторів, і визначитися, “...що у нас є, що ми можемо запропонувати людям, і для чого це потрібне району та потенційним інвесторам”.

Керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі Ярослава Ковтик розповіла про проекти, які реалізуються в районі (альтернативна енергетика, тваринництво, садівництво) а також перелічила напрацьовані відділом пропозиції, зокрема, щодо вільних земельних ділянок, виробничих площ, які можуть бути задіяні для реалізації інвестиційних проектів у сфері альтернативної енергетики, промислового чи сільськогосподарського виробництва, рекреації і туризму.

Детально було обговорене питання створення кар'єру піщано-гравійної суміші, про яке інформував заступник голови РДА Іван Мізерник. Голова райдержадміністрації зазначив, що це питання важливе і райдержадміністрація повинна тримати його під контролем. Оскільки потреба Дрогобиччини в гравії дуже велика, треба, щоб до справи взялися відповідальні люди, а не ті, хто хоче мати з цього миттєвий і нечесний зиск.

Підсумовуючи засідання, Максим Лісогор висловив свої пропозиції до інвестиційної карти, яка має бути доступною та зрозумілою для користувачів, і наголосив, що особливу увагу треба приділити співпраці з науковою творчою молоддю. Окремою вагомою частиною карти мають стати пропозиції щодо розвитку туризму.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua