Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Експерти та представники влади обговорили законодавчі нюанси в опрацюванні запитів про публічну інформацію

Експерти та представники влади обговорили законодавчі нюанси в опрацюванні запитів про публічну інформацію

Автор: admin1 от 12-06-2015, 12:30
 (голосів: 0)

Експерти та представники влади обговорили законодавчі нюанси в опрацюванні запитів про публічну інформаціюПредставники влади і громадськості у четвер, 11 червня, обговорили під час відеоконференції з Кабінетом Міністром низку питань з опрацювання запитів громадян, що потребують якнайшвидшого вирішення. Йшлося про роз’яснення змісту окремих положень закону України "Про доступ до публічної інформації", приклади та рекомендації щодо його застосування.
Експерти, що брали участь в обговоренні на тему "Актуальні питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", також торкнулися низки питань стосовно внесення змін до нормативно-правових актів, які регулюють надання інформації на запити від громадян та юридичних осіб.
Зокрема, необхідності чіткого визначення інформації як службової з обмеженим доступом, інформації для службового користування, інформації з відкритим доступом, що підлягає оприлюдненню. Також велику увагу приділили запитам електронною поштою, що зараз є однією з найбільшою часткою усіх запитів, проблеми технічного забезпечення та технічних можливостей в органах виконавчої влади
Учасники обговорення зійшлися на думці про необхідність розміщувати інформацію на єдиному відкритому веб-порталі.
В обговоренні взяли участь представники департаменту інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України, управління забезпечення доступу до публічної інформації цього департаменту, представники влади та громадськості Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Полтави, Чернігова.
Захід від Львівщини організовував департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Львівської обласної державної адміністрації на базі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua