Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Громадське обговорення адміністративної реформи та децентралізації влади відбулося у с.Лішня

Громадське обговорення адміністративної реформи та децентралізації влади відбулося у с.Лішня

Автор: admin2 от 8-06-2015, 12:42
 (голосів: 0)

Громадське обговорення адміністративної реформи та децентралізації влади відбулося у с.ЛішняЯк відомо, Асоціація сільських, селищних рад району категорично заперечує можливість об'єднання сільських населених пунктів з містами. Натомість, були запропоновані села району, які можуть стати центрами територіальних громад. Одним із таких центів визначена Лішня — приміське село, яке має як чимало напрацювань, так і проблем. Тому в громадському обговоренні адмінреформи взяв участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький інформував присутніх про особливості реформи, зазначивши, що для активізації об'єднання громад з центром в с. Лішня сільському голові Михайлові Стасіву та депутатам сільради слід проводити активнішу роботу з громадами сусідніх сіл.

Після обговорення голова райдержадміністрації ознайомився з інфраструктурою села /дороги, приміщення об'єктів соціальної сфери/.

За підсумками огляду Максим Лісогор відзначив, що громада володіє достатньою матеріально-технічною базою для забезпечення органів влади майбутньої об'єднаної громади, втім необхідно вирішити питання власності на будівлі та провести ремонт. Також голова РДА рекомендував сільському голові Михайлові Стасіву активізувати роботу щодо впровадження заходів з енергозбереження у місцевому НВК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua