Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Марія Хоркавців з Грушова відзначила столітній ювілей

Марія Хоркавців з Грушова відзначила столітній ювілей

Автор: admin от 17-06-2013, 16:17
Марія Хоркавців з Грушова відзначила столітній ювілей17 червня голова райдержадміністрації Михайло Винницький привітав зі столітнім ювілеєм мешканку с. Грушів Марію Хоркавців. Разом з очільником району до ювілярки завітали заступник голови райдержадміністрації Олександр Філіпенко, Грушівський сільський голова Іван Дудич, директор районного терцентру з надання соціальних послуг Оксана Тринчук.
Михайло Винницький зачитав вітальну адресу, яка надійшла на адресу п. Марії Хоркавців за підписом Президента України Віктора Януковича. Від голови облдержадміністрації Віктора Шемчука та від себе особисто голова райдержадміністрації побажав довгожительці міцного здоров'я, Божої ласки та оптимізму, а також вручив виділену з районного бюджету одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3 тис. грн..
У неділю привітати свою односельчанку приходили місцевий парох та сусіди.
На долю Марії Хоркавців випали нелегкі випробування — лихоліття Сибіру, смерть найближчих людей, важка праця в колгоспі. Нині Марія Данилівна проживає у племінниці покійного чоловіка Ольги Фещак, яка оточила її турботою та теплом. Ювілярка хоч уже не бачить і не може самостійно пересуватися, все ж береже спогади про прожиті літа, вміє сказати дотепне слово. Тож, многая і благая літ Вам, шановна Маріє Хоркавців!
Марія Хоркавців з Грушова відзначила столітній ювілей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua