Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дрогобичани зібрали кошти для медсестри "Лютик"

Дрогобичани зібрали кошти для медсестри "Лютик"

Автор: admin2 от 2-06-2015, 17:45
 (голосів: 0)

Дрогобичани зібрали кошти для медсестри "Лютик"Понад 15 тис. грн. та 100 доларів США було зібрано 1 червня у Дрогобичі під час благодійної акції на підтримку пораненої у зоні АТО Ірини Іванюш - медсестри «Лютик», яка була важко поранена в зоні АТО.

Ініціатор акції – Автомайдан Дрогобича. Участь взяли волонтери з Дрогобича, Борислава, Трускавця та ін.. Смачним кулішем, юшкою, пиріжками і тістечками частували всіх охочих. Тут же демонструвалися «трофеї», привезені із зони АТО. Поруч під керівництвом іконописця Лева Скопа  діти малювали листівки для воїнів. Відбувся концерт.

Як повідомили ЗМІ, дівчина-доброволець з Дрогобича, яку вся країна знає як "Лютик", прийшла до тями. Вона втратила обидві ноги в зоні АТО, а напередодні вийшла з коми, у якій пробула цілий тиждень. 25-річна Ірина Іванюш поїхала на Схід волонтеркою, а потім пішла добровольцем у збройні сили. Їй завжди вдавалося минати кулі, але того злощасного дня дівчина натрапила на розтяжку. Героїчну дівчину рятують в лікарні Мечникова у Дніпропетровську. Попереду на Ірину чекає ще кілька операцій і непростий процес реабілітації. У родині двоє інвалідів – мама й дідусь. Гроші ж на лікування, реабілітацію й протези потрібні чималі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua