Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Сході України триває активне будівництво "львівських фортець"

На Сході України триває активне будівництво "львівських фортець"

Автор: admin2 от 25-05-2015, 17:37
 (голосів: 0)

На Сході України триває активне будівництво "львівських фортець"На території Луганської області триває зведення фортифікаційних споруд для зміцнення позицій українських військових. Стан готовності "львівських фортець" подекуди сягає 80 відсотків.

Про це у понеділок, 25 травня, розповіла заступник голови Львівської обласної державної дміністрації Ірина Гримак, оглянувши будівництво оборонних споруд на Луганщині.

"Підрядники повністю завершили земельні роботи із облаштування вогневих рубежів. На сьогодні усі необхідні залізобетонні конструкції виготовлені у повному обсязі. Зараз звершується їх постачання у Луганську область та монтаж", - розповіла заступниця керівника Львівщини.   

Після зустрічі із представниками підрядних організацій Ірина Гримак зазначила, що орієнтуючись на загальний рівень готовності об’єктів, їх будівництво завершиться у максимально швидкі терміни.

Нагадаємо, що загалом для забезпечення обороноздатності нашої держави Львівщина збудує 12 фортець, 11 з яких у Луганській області. Ці споруди – це комплекс типових укріплень для укриття бійців і техніки з можливістю ведення вогню.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua